Fotografai ( peržiūros)
 

Nuoga Niujorko gatvėse

Fotografai       Site Admin   2010 10 22
 
 

Erica Simone – Prancūzijoje užaugusi, o šiuo metu Amerikoje gyvenanti ir dirbanti fotografė. Jos darbai yra spausdinami tokiuose žurnaluose, kaip „National Geographic“ ar „French“. Ne vieną fotografijos prizą laimėjusios E. Simone nuotraukos išsiskiria originalumu, jausmingumu bei savitu ir „aštriu“ požiūriu į supančius dalykus.

 

Šiandien pristatome vieną mėgstamiausių E. Simone darbų – nuotraukų seriją „Nue York“. Jose fotografė įsiamžino save nuogą Niujorko gatvėse.

 

„Šiame mada alsuojančiame mieste dažnai prarandu tikėjimą humaniškumu. Jei tavo „Chanel“ rankinė yra praeito sezono, o „Christian Louboutin“ bateliai šiek tiek susidėvėję, pasaulis, rodos, sugrius... Niujorkiečiai labiau galvoja apie išpardavimus „Barneys“ parduotuvėje nei apie benamius. Tuomet susimąstau: Ką mes darytume be drabužių? Kaip prisistatytume aplinkiniams? Kaip parodytume savo socialinę padėtį tam, kad atitinkamai su mumis elgtųsi? Ar jaustumėmės patogiai vien tik būdami savimi ir nedemonstruodami tai, ką turime (kalbant apie materialius dalykus)? Ir, žinoma, kam gyvenime daugiau galėtume išleisti savo sunkiai uždirbtus dolerius?“, - yra kalbėjusi E. Simone.

 

Būtent šiuos pamąstymus fotografė nusprendė perteikti nuotraukose. Rezultatas - „Nue York: Self – Portraits of Bare Citizen“ albumas. Anot E. Simone, imtis šio darbo jai buvo labai įdomu ir linksma. Ji pati šias nuotraukas apibūdina kaip „kvailas ir kitokias“. Kviečiame pasižiūrėti!

 

Fotografija – mano aistra, stimulas išbandyti viską. Netgi jei tai reikštų išsirengti, kai už lango speigas. Erica Simone


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Nuoga Niujorko gatvėse
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos